Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

ZEGAREK

Ulti Clocks content
Orlik 2012- odpowiedź dotycząca zasad użytkowania PDF Drukuj Email

„Moje boisko – Orlik 2012 – odpowiedź dotycząca zasad użytkowania”.

 

W związku z pojawiającymi się uwagami dotyczącymi funkcjonowania „kompleksu sportowego Moje boisko – Orlik 2012” wszystkim osobom mającym zastrzeżenia do mojej pracy udzielam odpowiedzi.


Na wstępie proszę zapoznać się z regulaminem porządkowym korzystania z kompleksu boisk sportowych „Moje boisko – Orlik 2012” zamieszczonym na stronie internetowej http://orlik-kowalewo.cba.pl/. 

 

Odnosząc się do zarzutów pod moim adresem pragnę poinformować, że z boisk korzystać można po wcześniejszej rezerwacji, którą należy zrobić z kilkudniowym wyprzedzeniem. W każdy piątek umieszczany jest na powyżej podanej stronie internetowej harmonogram korzystania z boisk na cały tydzień. Gdy z różnych przyczyn jestem nieobecny na „Orliku”, wyznaczam osobę pełniącą dyżur w moim zastępstwie. Nie zdarzyła się nigdy sytuacja, żeby grupa, która zamawiała boiska, nie mogła na nie wejść, ponieważ nawet podczas mojej nieobecności zawsze na „Orliku” znajdowała się wyznaczona przeze mnie osoba pełniąca dyżur.

 

Kolejną sprawą jest kwestia użytkowania nawierzchni boisk. W przypadku obfitych opadów deszczu i śniegu oraz gdy temperatura powietrza spada poniżej 0oC boiska są wyłączone z użytkowania, ponieważ nawierzchnia narażona jest na uszkodzenie oraz stwarza niebezpieczeństwo dla użytkowników.

 

Zasadniczo „kompleks sportowy Orlik” funkcjonuje w miesiącach od początku marca do końca listopada, co spowodowane jest tym, iż w miesiącach grudzień, styczeń, luty w związku z panującymi warunkami atmosferycznymi, nawierzchnie boisk narażone są na zniszczenie, a także nie można w pełni korzystać z pomieszczeń sanitarnych (odcięcie dopływu wody, która podczas wysokich przymrozków mogłaby doprowadzić do uszkodzenia rur). Istnieje jednak możliwość zarezerwowania boiska, jeżeli warunki atmosferyczne będą na to pozwalały także w miesiącach grudzień, styczeń, luty z wyłączeniem przerwy świątecznej od 23.12.2009 do 2.I.2010.

 

Po kłamliwych zarzutach jakobym nie wpuszczał na boiska małych grup, informuję, że każdy może korzystać z boisk po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji, jeżeli tylko warunki pogodowe na to pozwalają.

 

Kolejne kłamstwa związane są z powoływaniem się na Golub-Dobrzyń. Otóż „Orlik” w Golubiu-Dobrzyniu w miesiącach grudzień, styczeń i luty jest nieczynny. Zarzut, że kowalewski „Orlik” nie był użytkowany do późnych godzin nocnych jest następnym kłamstwem. W okresie letnim wielokrotnie grano do godziny 24.00 (można było grać dłużej, ale nie pojawili się chętni), organizowane były też turnieje.

Ostatnią sprawą są osobiste zaczepki pod moim adresem. Oświadczam, że nie mam zamiaru się do nich odnosić, proszę tylko, żeby osoba, która ma do mnie jakieś osobiste uwagi, zdobyła się na odwagę i powiedziła mi to prosto w oczy, a nie anonimowo wypisywała na forach internetowych rzeczy mijające się z prawdą. 

Jeżeli moja odpowiedź jest niewystarczająca, można udać się po wyjaśnienia do Pana Burmistrza.
 

Dariusz Rozwadowski